Zawodnik Startu Krasnystaw potrzebuje pomocy

Zarząd Startu Krasnystaw zwrócił się z prośbą do miłośników klubu, ale i wszystkich ludzi dobrego serca, o pomoc w sfinansowaniu leczenia jednego ze swoich najlepszych zawodników Mateusza Wójcika.

Mateusz Wójcik jest od wielu lat piłkarzem Startu Krasnystaw. Został nawet wybrany najlepszym zawodnikiem chełmskiej ligi okręgowej w 2016 r. Nagrodę odebrał wówczas u siebie, w Krasnostawskim Domu Kultury, z rąk starosty krasnostawskiego Janusza Szpaka (zdjęcie obok). W ostatniej kolejce spotkań rundy wiosennej sezonu 2016/2017, w meczu z Frassati Fajsławice, Mateusz doznał jednak poważnej kontuzji kolana i jego kariera wyhamowała. – Według opinii lekarzy specjalistów operacja nogi Mateusza, wykonana w jak najszybszym terminie, umożliwi mu powrót do zdrowia i czynnego uprawiania sportu – czytamy na stronie Startu Krasnystaw. Szacunkowy koszt takiego zabiegu to ok. 8 tys. zł.
W imieniu klubu prosimy o wpłaty na leczenie Mateusza, na konto nr: Start 1944 Krasnystaw, 61820000082001001377800002, Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie, ul. Mostowa 25 Z dopiskiem dla Mateusza. (kg)