Zobacz Misjonarską 12 i zamieszkaj w sercu Lublina

1 i 2 października deweloper Wikana SA zaprasza na Dni Otwarte inwestycji „Misjonarska 12”. Przez dwa dni w godzinach 10-17 na miejscu będzie można zapoznać się z ofertą mieszkań, zwiedzić okolicę i porozmawiać z doradcami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie związane z inwestycją. Podczas Dni Otwartych obowiązywała będzie także specjalna oferta na wybrane mieszkania.
„Misjonarska 12” to zespół trzech stylowych, kameralnych budynków mieszkalnych, położonych w sercu Lublina. To propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość architektury, doskonałą lokalizację, estetykę wykonania oraz komfort użytkowania. Termin przekazania kluczy do mieszkań, realizowanych w ramach inwestycji, to IV kwartał 2016 r. To już kolejna inwestycja spółki Wikana SA realizowana w tej części miasta. „Misjonarska 12” powstaje obok odrestaurowanej wcześniej przez tego dewelopera kamienicy. Aktualnie firma buduje tu trzy kameralne budynki mieszkalne, które gotowe będą już pod koniec tego roku. Znajdzie się tam 21 mieszkań o powierzchni od ok. 37 mkw. do blisko 64 mkw. Każde z nich będzie miało balkon lub stylową loggię. Jasna elewacja budynków oraz ciekawa architektonicznie bryła wpasowuje się w klimat Starego Miasta i budynków już tutaj istniejących.

Deweloper zadbał także o teren wokół inwestycji. Przy budynkach powstaną alejki dla pieszych uzupełnione ławeczkami, zielone trawniki z nasadzeniami oraz plac zabaw dla dzieci. Oprócz stylowej architektury nie bez znaczenia jest także funkcjonalność i dogodne położenie inwestycji. Oprócz bliskości Starego Miasta, traktu królewskiego i Zamku Lubelskiego, które idealnie sprawdzą się na weekendowe wycieczki, „Misjonarska 12” znajduje się blisko galerii handlowych obiektów sportowych z łatwym dostępem do głównych arterii miejskich.