Na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie grupa Biedronek” z Przedszkola Miejskiego nr 2 uczestniczyła w „Szkolnym festiwalu tańca”.
Dzieci z najstarszej grupy zaprezentowały na festiwalu tanecznym dwa tańce: „Przedszkolaczek – krakowiaczek” oraz „Sen aniołów”. Krakowiak z przytupem rozgrzał widownię, jednak najwięcej emocji dostarczył anielski taniec, który zachwycił nie tylko wykonaniem, ale także muzyką i strojem. Tańce przygotowała Bogusława Górska. (a)




![Co jeszcze znaleźli pod Dubienką? [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/b-itwa-pod-dubienka-5-1-218x150.jpg)


















![Jarmark Wielkanocny w Siedliszczu [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/03/dsc08395-80x60.jpg)






![Jarmark Wielkanocny w Siedliszczu [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/03/dsc08395-324x400.jpg)
