Z prędkością 152 km/h gnał na motocyklu 32-letni obywatel Ukrainy, którego w minioną środę (31 sierpnia) policjanci z chełmskiej drogówki zatrzymali w Witoldowie w gminie Wojsławice.
– Kierowca jednośladu marki Suzuki za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych i 10 punktami karnymi. Zostało też zatrzymane jego prawo jazdy – mówi kom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. – Przypominamy, że niestosowanie się do obowiązujących przepisów, zwłaszcza dotyczących ograniczenia prędkości, przyczynia się bezpośrednio do powstania tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Apelujemy o rozwagę i bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Osoby, które je lekceważą, muszą się liczyć z poważnymi konsekwencjami takich zachowań, w tym również finansowymi. (pc)





















![Śpiewali ku chwale Ojczyzny i Bogu – wyjątkowa impreza u „Dreszerczyków” [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/03/przeglad-piesni-ii-lo-9-80x60.jpg)







