W czwartek (22 lutego) w okolicach godz 6 rano, gdy sygnalizacja świetlna była jeszcze wyłączona, doszło do stłuczki na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej i al. Żołnierzy I AWP. 46-letni mieszkaniec gminy Chełm, podczas wyjazdu z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i wjechał w śmieciarkę MPGK. Do szpitala karetki przewiozły kierowcę śmieciarki i pasażera osobówki. Po badaniach zostali zwolnieniu do domów. Policja kieruje wniosek do sądu o ukaranie sprawy kolizji. (p)




![Co jeszcze znaleźli pod Dubienką? [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/b-itwa-pod-dubienka-5-1-218x150.jpg)











![Chełmianka przegrywa mecz na szczycie. Avia umacnia się w fotelu lidera [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/chelmianka-chelm-218x150.jpeg)













