23 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Krasnymstawie odbędzie się spotkanie z pisarką Grażyną Jeromin-Gałuszką, absolwentką bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenariopisarstwa w PWSFTviT w Łodzi.
Grażyna Jeromin-Gałuszka jest autorką kilkunastu książek, urzekających niezwykłym klimatem magicznego świata. Jej powieści, takie jak „Złote nietoperze” (debiut literacki), „Magnolia”, czy „Długie lato w Magnolii” otrzymały laury na festiwalach i wciąż cieszą się niezmiennym zainteresowaniem. Jest także współautorką scenariusza jednego z popularnych seriali telewizyjnych. Do Krasnegostawu pisarka przyjedzie na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Miejskiej Bibliotece Publicznej, zaś sponsorem wizyty jest Instytut Książki. Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia o godz. 12:00. (k)



![Co jeszcze znaleźli pod Dubienką? [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/b-itwa-pod-dubienka-5-1-218x150.jpg)












![Chełmianka przegrywa mecz na szczycie. Avia umacnia się w fotelu lidera [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/chelmianka-chelm-218x150.jpeg)













