Z All Promote, MW Sport, Neptunem i Olimp Trofea

Wystartowała osiemnasta edycja Powiatowej Amatorskiej Ligi w Halowej Piłce Nożnej
W Świdniku rozpoczęła się kolejna, już osiemnasta edycja Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu. W nowym sezonie rozgrywki toczą się w zupełnie nowej odsłonie. Organizatorzy – Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt – pozyskali do współpracy sponsorów tytularnych poszczególnych lig, którymi zostali: All Promote (ekstraliga), MW Sport (I liga), Neptun (II liga) i Olimp Trofea Sportowe (liga oldobjów). Dzięki temu liga zyskała bardziej profesjonalną oprawę, a uczestnicy mogą liczyć na jeszcze większą pulę nagród niż do tej pory.

ALL PROMOTE EXTRALIGA

Pierwszym liderem ALL PROMOTE Extraligi została Solidarność PZL Świdnik, która pokonała 6:2 Pegimek. Nie zawiódł też drugi z faworytów, Metalowcy. Remisy beniaminków, czyli M-tech i TKKF Świt (odpowiednio z Dywanami Łuszczów i Dwójką-Remondis), świadczą tylko o tym, że każdy z każdym w tym sezonie będzie w stanie powalczyć o ligowe punkty.
M-Tech – Dywany Łuszczów 1:1 (0:1)
M-Tech: Rafał Napora, Leszek Joniec, Mariusz Gumulski, Daniel Dudek, Jarosław Siliwon, Mariusz Piłat, Marcin Denis, Paweł Sieczkarz, Piotr Skiba.
Dywany Łuszczów: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba, Jarosław Kowalik, Sebastian Witkowski, Łukasz Kowalik, Piotr Wójtowicz, Adam Słowik.
Bramki: Dudek – Bomba.

Pegimek – Solidarność PZL Świdnik 2:6 (1:2)
Pegimek: Patryk Jaroszek, Mateusz Selwa, Adrian Kalita, Mateusz Kozłowski, Łukasz Różycki oraz Jakub Czarnecki, Sebastian Pietroń, Konrad Maziarczyk.
Solidarność PZL: Piotr Chlebuś, Piotr Kochalski, Wojciech Pogorzelski, Jacek Kochalski, Tomasz Szklarz oraz Jakub Solarski, Paweł Szyjduk, Krzysztof Olender, Michał Skoczylas.
Bramki: Pietroń, Selwa – Szyjduk 3, Szklarz 2, Kochalski.

Perła Progres Mełgiew – SMB Team 0:1 (0:1)
Perła Progres Mełgiew: Przemysław Hajkowski, Rafał Dybała, Łukasz Gołąb, Dawid Kurkiewicz, Michał Hajkowski oraz Grzegorz Cimek, Rafał Porębski, Kamil Mosak, Kamil Piłat, Adam Gajowiak.
SMB Team: Karol Porzak, Tomasz Rossa, Rafał Al-Swaiti, Mateusz Kłyk, Kamil Ostrowski oraz Tomasz Wnuk, Łukasz Makarewicz.
Bramka: Kłyk (na zdjęciu obok).

TKKF Świt – Dwójka-Remondis 1:1 (0:0)
TKKF Świt: Dawid Grzeszczuk, Grzegorz Mazur, Piotr Filutowski, Jakub Grzesiak, Paweł Litwin, Jakub Bień, Jan Grzesiak, Mateusz Josicz.
Dwójka-Remondis: Karol Falenta, Łukasz Świdziński, Krystian Tuzimski, Łukasz Gąbka, Marcin Hanowski, Łukasz Rzepecki, Robert Haczkur, Sebastian Kuśmirek, Piotr Daszko, Paweł Koziołkiewicz.
Bramki: Grzesiak – Hanowski.

Antique – Metalowcy 2:4 (1:3)
Antique: Maciej Łukawski, Krystian Joć, Michał Romanowski, Łukasz Skroban, Marcin Bijas, Krzysztof Chilimoniuk, Mirosław Sobiesiak, Marcin Szyjduk.
Metalowcy: Marcin Błaszczak, Paweł Kasak, Mateusz Wilk, Jarosław Komarzeniec, Michał Gołąb (ż), Maciej Wilk, Maksymilian Kuś, Kamil Seroka, Dariusz Komarzeniec.
Bramki: 1:0 Szyjduk 5, 1:1 Kuś 10, 1:2 Kasak 11, 1:3 Komarzeniec 12, 2:3 Bijas 17, 2:4 Wilk 19.

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

Policja – SAWA 1:2 (0:1)
Policja: Ireneusz Sajecki, Tomasz Madejski, Piotr Guz, Daniel Pyda, Radosław Woś oraz Dariusz Kowalik, Jacek Gozdek, Ludwik Kawalec.
SAWA: Arkadiusz Kocot, Grzegorz Maluga, Bartłomiej Kagankiewicz, Tomasz Król, Giuseppe Nigro oraz Paweł Piotrowski, Wojciech Łukasiewicz, Salvatore Nigro.
Bramki: 0:1 Łukasiewicz 7, 1:1 Guz 22, 1:2 Król 24.

Perła Progres Mełgiew – Misztal Meble 3:4 (2:2)
Perła Progres: Marcin Błaszczak, Rafał Dybała, Artur Derkacz, Marcin Wojda, Tomasz Korona oraz Grzegorz Bielecki, Sławomir Śliwa, Sebastian Gołąb.
Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Artur Harasim, Mariusz Wiśniewski, Paweł Rodak, Mirosław Kalita oraz Andrzej Kalita, Tomasz Rossa, Arkadiusz Bzowski, Robert Nowak, Andrzej Drob, Marcin Pastusiak.
Bramki: 1:0 Dybała 2, 1:1 Rodak 4, 1:2 Nowak 6, 2:2 Korona 6, 2:3 Nowak 20, 3:3 Dybała 11 sekund przed końcem meczu z rzutu karnego, 3:4 Rodak w ostatniej sekundzie meczu.

Mecz: Neptun – Antique Old Stars został przełożony.

NEPTUN II LIGA

Hydrocentrum – Starostwo Powiatowe 2:1 (1:1)
Hydrocentrum: Marek Niedźwiedź, Łukasz Huszaluk, Kamil Domański, Dariusz Woliński, Konrad Jóźwik oraz Łukasz Różycki.
Starostwo Powiatowe: Karol Grodzki, Wojciech Świątek, Mateusz Romak, Michał Bujnik, Mateusz Leśniak oraz Janusz Jędrych, Konrad Podstawka.
Bramki: 0:1 Leśniak 7, 1:1 Jóźwik 10, 2:1 Jóźwik 16.

LTS MW Sport – Kos-Wit 1997 2:2 (1:0)
LTS MW Sport: Sebastian Samborski, Arkadiusz Charytanowicz, Robert Wójcik, Patryk Mizura , Piotr Pasternak oraz Patryk Grzebuła.
Kos-Wit 1997: Tomasz Kasak, Jakub Szponar, Artur Sadło, Dorel Rudenko oraz Marcin Siwek, Mateusz Imgront, Mateusz Sawicki, Marcin Twarowski.
Bramki: 1:0 Grzebuła 6, 1:1 Szponar 15, 2:1 Mizura 21, 2:2 Twarowski 23.

RKS Ruch – Canarinios 1:1 (0:0)
RKS Ruch: Grzegorz Czukiewski, Paweł Ziemba, Grzegorz Królikowski, Sebastian Klej, Michał Przerada oraz Tomasz Ziemba, Adam Leżański, Krzysztof Szwed.
Canarinios: Bartłomiej Mazur, Wojciech Liwiak, Mateusz Borowiec, Mariusz Dobosz, Kornel Bender oraz Patryk Lewicki, Patryk Paluch, Bartosz Pranagal, Sebastian Januszek, Arkadiusz Wronisz, Kamil Lewicki.
Bramki: 1:0 Ziemba 16, 1:1 Liwiak 21.

MW SPORT I LIGA

Pokolenie J.P.II – Świdnik
Wysokich Lotów 4:1 (2:1)
Pokolenie J.P.II: Rafał Bartoszuk, Łukasz Frąc, Rafal Usidus, Michał Babiarz, Marcin Kryszak oraz Tobiasz Kaciuczyk, Karol Skibiński, Cezary Świątkowski, Daniel Pyda.
Świdnik Wysokich Lotów: Paweł Kwiatkowski, Wojciech Stefański, Radosław Szczerba, Marcin Dmowski, Grzegorz Wituch oraz Przemysław Szpura, Leszek Kalicki, Andrzej Usidus, Piotr Kulczyński, Łukasz Reszka.
Bramki: 1:0 Kryszak 5, 2:0 Skibiński 7, 2:1 Kulczyński 9, 3:1 Kryszak 18, 4:1 Kryszak 21.

NEO.NET – Creatio Biuro
Rachunkowe 2:3 (1:1)
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Michał Jaworski, Robert Kwiatkowski, Arkadiusz Herbik, Daniel Rajtar oraz Łukasz Mróz, Kamil Śliczniak, Bartosz Fabian, Tomasz Sapuła.
Creatio Biuro Rachunkowe: Zbigniew Kawerski, Tomasz Kulisz, Paweł Fijałkowski, Przemysław Kozioł, Piotr Mazur oraz Mateusz Wawszczak, Damian Korgol, Radosław Kiljanek.
Bramki: 0:1 Mazur 3, 1:1 Kwiatkowski 7, 1:2 Kozioł 16, 2:2 Rajtar 19, 2:3 Fijałkowski 21.

Soft Bait Systems – SAWA 3:2 (1:1)
Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Jarosław Nowak, Sebastian Baran, Michał Młynarczyk), Andrzej Adamiak oraz Daniel Leszczyński, Kamil Sochalski, Damian Jarosz, Dominik Jarosz.
SAWA: Kamil Kądziołka, Piotr Bród, Bartłomiej Kagankiewicz, Tomasz Król, Krzysztof Boniecki oraz Giuseppe Nigro, Arkadiusz Kocot.
Bramki: 1:0 Nowak 1, 1:1 Kagankiewicz 8 – rzut wolny, 2:1 Młynarczyk 15, 3:1 Adamiak 15, 3:2 Boniecki 23.

Kozaki w Kaloszach – ITS1:1 (1:0)
Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Robert Gruszecki, Marcin Maluk, Przemysław Mącik, Kamil Bartyzel oraz Adrian Majek.
ITS: Krzysztof Matusiak, Mateusz Jarzębowski, Krystian Kędzierski, Adam Pawłowicz, Tomasz Ścirka oraz Domenico Nigro, Arkadiusz Ścirka, Paweł Warda.
Bramki: 1:0 Gruszecki 5, 1:1 Warda 20.

LS – Klastmed 3:0 (2:0)
LS: Tomasz Skowronek, Robert Nowak, Artur Harasim, Paweł Kośka, Mateusz Żminda oraz Paweł Chlebuś, Paweł Sawicki, Marcin Pastusiak.
Klastmed: Marcin Wasak, Jarosław Magryta, Piotr Kędzierski, Jakub Garbol, Rafał Muzyka oraz Maciej Dąbrowski, Krystian Kowalczyk, Dariusz Kowalik.
Bramki: 1:0 Żminda 2, 2:0 Kośka 10, 3:0 Sawicki 19.