Dni Otwarte Fabryki Sportu

Nie musisz mieć ważnego karnetu i nie musisz być klientem klubu. Wystarczy przyjść i dobrze spędzić czas w Fabryce Sportu, która w dniach 5-6 października organizuje Dni Otwarte.


Dla osób odwiedzających klub będą przygotowane: darmowe treningi na siłowni, możliwość skorzystania z sauny, konsultacje dietetyczne i treningowe, darmowe zajęcia fitness „Spalanie”, darmowe warsztaty „zdrowego kręgosłupa”, bezpłatne zajęcia taneczne „Salsa”, pokazy sportów walki, pokazowe zajęcia „Samoobrony”, degustacja shaków i koktajli, konkursy z nagrodami, atrakcyjne ceny na zakup karnetów w postaci zniżki 25 proc.
Fabryk Sportu czeka na wszystkich chętnych w sobotę i niedzielę, 5-6 października od 10.00.

Jednocześnie zachęca wszystkich uczestników do wspólnej pomocy podopiecznym Chełmskiego Schroniska dla Zwierząt. W najbliższy weekend będzie zorganizowana zbiórka na terenie klubu. Można przynieść karmę, koce lub wrzucić przysłowiową „złotówkę” dla zwierząt ze schroniska. Dodatkowo w trakcie trwania Dni Otwartych odbędzie się kolejna edycja Turnieju Wyciskania Sztangi Leżąc o Puchar Fabryki Sportu. Zadbaj o własne zdrowie! Bądź w tym dniu z Fabryką Sportu! (r)