Dzielnicowi z Włodawy i Urszulina zatrzymali dwie osoby poszukiwane. Pierwsza z nich to 44-latek z gminy Włodawa, drugi – 63-letni mieszkaniec gminy Hańsk. Obaj zostali „trafieni”podczas legitymowania.
W czwartek (29 sierpnia) około godziny 12 dzielnicowa gminy Włodawa zatrzymała podczas realizacji swoich czynności służbowych 44-latka. – Po sprawdzeniu w systemach okazało się, że osoba jest poszukiwana do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia Kinga Zamojska-Prystupa z KPP we Włodawie.
– Kolejnego poszukiwanego, tego samego dnia, tyle, że po południu zatrzymał w Kulczynie patrol policjantów z Komisariatu Policji w Urszulinie, w skład którego wchodził dzielnicowy. Policjantom osoba wydała się podobna do poszukiwanej i mieli rację. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary ponad 2 lat więzienia – dodaje Zamojska-Prystupa. (b)




![Co jeszcze znaleźli pod Dubienką? [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/b-itwa-pod-dubienka-5-1-218x150.jpg)











![Chełmianka przegrywa mecz na szczycie. Avia umacnia się w fotelu lidera [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/chelmianka-chelm-218x150.jpeg)












