Moc atrakcji czekał na mieszkańców, którzy w sobotę udali się na dzień otwarty Cementowni Chełm. Można było nie tylko zwiedzić zakład, ale i wziąć udział w licznych grach, zabawach, a nawet obejrzeć wystawę owadów i pajęczaków. Swoje stoiska mieli mundurowi z policji, straży pożarnej, czy Nadleśnictwa Chełm. Nie zabrakło koncertów, m.in. Orkiestry Dętej Cementowni, dzieci z ChDK i MDK, a także kapel ludowych i grupy Leszcze. Zobacz fotorelację. (kg)




![Co jeszcze znaleźli pod Dubienką? [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/b-itwa-pod-dubienka-5-1-218x150.jpg)











![Chełmianka przegrywa mecz na szczycie. Avia umacnia się w fotelu lidera [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/chelmianka-chelm-218x150.jpeg)





























































































![Co jeszcze znaleźli pod Dubienką? [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/b-itwa-pod-dubienka-5-1-324x400.jpg)

