Przed wakacjami I LO w Krasnymstawie gościło wolontariuszy z programu „Euroweek – szkoła liderów” – Camilo z Kolumbii i Gautama z Indii.
– W ciągu tych dwóch dni nasi goście przybliżyli nam kulturę i obyczaje swoich krajów. Mieliśmy okazję poznać je lepiej poprzez prezentacje i grupowe dyskusje. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 i nr 5 w Krasnymstawie również mieli okazję się z nimi zapoznać, dzięki zajęciom integracyjnym połączonym z nauką tańców, m.in. salsy.
Dodatkowo w czasie wolnym zabieraliśmy naszych gości na spacery, do kina, wybraliśmy się też z nimi na wycieczkę do Zamościa – mówi Agata Troć z klasy II c. (k)




![Co jeszcze znaleźli pod Dubienką? [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/b-itwa-pod-dubienka-5-1-218x150.jpg)











![Chełmianka przegrywa mecz na szczycie. Avia umacnia się w fotelu lidera [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/chelmianka-chelm-218x150.jpeg)
















