Ignaś koi wszystkie troski

Mama z małym Ignasiem

Przy okazji internetowych utarczek i komentarzy jakie pojawiły się po reportażu TVN24 „Deweloper i media. Konflikt w Dzienniku Wschodnim trwa” (szerzej piszemy o tym na str. 2) lublinianie po raz pierwszy mieli okazję dowiedzieć się, że para prezydencka Katarzyna Mieczkowska i Krzysztof Żuk doczekała się potomka i go zobaczyć. Kilkumiesięcznego, prześlicznego Ignasia mama pokazała na swoim profilu na Facebooku.


Prezydent Lublina Krzysztof Żuk (63 l.) i dyrektor Muzeum Narodowego w Lublinie, Katarzyna Mieczkowska (41 l.) są małżeństwem od kilku lat, ale dotąd skrupulatnie chronili swoją prywatność i trudno znaleźć jakiekolwiek informacje z życia prezydenckiej pary. Mało kto z lublinian wiedział więc, że ich prezydent pod raz trzeci został ojcem (ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa).

Aż do ubiegłego tygodnia, kiedy pani prezydentowa na swoim profilu na Facebooku zamieściła zdjęcie z kilkumiesięcznym bobasem na rękach i postem, w którym zapowiada, że nie będzie dłużej kontynuować internetowej konwersacji dotyczącej zaprezentowanego w TVN24 materiału, ponieważ pojawia się w niej coraz więcej fejków i dziękuje wszystkim za wsparcie oraz rodzinie, która cały czas jest przy niej, a zwłaszcza małemu Ignasiowi.

Prezydenckiej parze gratulujemy z powodu powiększenia się rodziny i życzymy wszystkiego najlepszego. GD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here