W sobotę (26 czerwca) Automobilklub Chełmski zaprosił właścicieli i miłośników starszych samochodów na pierwszą z cyklu imprez pod nazwą Piękna Klasyczna Sobota.
Plac Łuczkowskiego zapełnił się samochodami, motocyklami, ciężarówkami z rokiem produkcji sprzed 25 lat. Miłośnicy klasyków mogli do nich wsiąść, zrobić sobie zdjęcie, porozmawiać z właścicielami pojazdu. Kolejne spotkania 31 lipca, 28 sierpnia i 25 września. (mo)



![Co jeszcze znaleźli pod Dubienką? [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/b-itwa-pod-dubienka-5-1-218x150.jpg)












![Chełmianka przegrywa mecz na szczycie. Avia umacnia się w fotelu lidera [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/chelmianka-chelm-218x150.jpeg)











![Śpiewali ku chwale Ojczyzny i Bogu – wyjątkowa impreza u „Dreszerczyków” [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/03/przeglad-piesni-ii-lo-9-100x70.jpg)






![Chełmianka przegrywa mecz na szczycie. Avia umacnia się w fotelu lidera [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/chelmianka-chelm-324x400.jpeg)


