Gimnazjalistka z Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej znalazła się w gronie wyróżnionych w konkursie przedmiotowym organizowanym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Elwira Bisko została laureatką konkursu z języka rosyjskiego. Do olimpiady przygotowywała się pod okiem rusycystki Małgorzaty Kosackiej. Wręczenie tytułów odbyło się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. (gkj)



![Co jeszcze znaleźli pod Dubienką? [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/b-itwa-pod-dubienka-5-1-218x150.jpg)












![Chełmianka przegrywa mecz na szczycie. Avia umacnia się w fotelu lidera [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/chelmianka-chelm-218x150.jpeg)




![Mam Talent u Czarniecczyków rozstrzygnięty [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/04/mam-talent-czarniecczycy-2026-10-696x385.jpg)








