Zadbaj o zdrowie w złotej siłowni

Sport to przyjemność, zdrowie, dobra kondycja i często ładna sylwetka. Jest wiele możliwości jego uprawiania, jednak warto wybrać miejsce z profesjonalnym sprzętem i trenerem, gdzie również odpoczniemy. Takie miejsce do uprawiania sportu i wprowadzenia w swój codzienny rytuał zdrowego stylu życia powstaje w Chełmskim Parku Wodnym. Już w najbliższy weekend, 4-5 marca wielkie otwarcie „Gold Gym” Fitness Siłowni. Jej właścicielem jest włodawianin Sławomir Kazuro, doskonale znany w sportowym światku. Na pierwszych klientów siłowni czeka mnóstwo atrakcji, konkursów, nagród i niespodzianek. Wstęp wolny. Musisz tam być!
Jeszcze do niedawna siłownia kojarzyła się wyłącznie ze zbyt umięśnionymi oraz niezbyt rozgarniętymi panami. Ale to już przeszłość, teraz można spotkać w niej ludzi w różnym wieku, zarówno młodzież, kobiety, jak i osoby starsze, wylewających siódme poty. Dzieje się tak, gdyż zapanowała moda na zdrowy styl życia. Siłownie przyciągają klientów, którzy zwłaszcza po zimie chcą zgubić kilka kilogramów i poprawić swój wygląd. Nie od dziś wiadomo, że ładna i umięśniona sylwetka przyciąga uwagę płci przeciwnej. A zadbać o nią można w klubie „Gold Gym” Siłownia Fitness, mieszczącej się w Chełmskim Parku Wodnym. Jest w niej wszystko czego potrzeba, aby zrzucić zbędne kilogramy, cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją fizyczną. Wielkie otwarcie już w najbliższy weekend, 4 i 5 marca. W sobotę siłownia będzie czekała na gości w godz. 8.00 – 19.00, w niedzielę od 10.00 do 19.00. Warto przyjść
– Na otwarcie naszego klubu przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji – mówi Sławomir Kazuro, właściciel siłowni. – Każdy kto przyjdzie, będzie mógł skorzystać ze wszystkich urządzeń całkowicie za darmo, sprawdzić swoje umiejętności fizyczne na nowoczesnym sprzęcie fitness i crossfit. Wszystkie zajęcia i konsultacje z trenerami personalnymi w weekend otwarcia będą gratisowe. Oferujemy też bezpłatną analizę składu ciała, która zawiera pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej, czy wody w organizmie. Będzie szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania sześć miesięcznych karnetów do siłowni, sześć godzinnych treningów z trenerem personalnym i wiele gadżetów „Gold Gym”. Na każdego, kto przyjdzie na otwarcie siłowni, będzie czekał zdrowy poczęstunek, a pobyt w naszym klubie umilą DJ Jacob Straw oraz piękne hostessy. I co ważne, w te dwa dni będzie można kupić miesięczne karnety w promocyjnych cenach!
„Gold Gym” jest siłownią urządzoną w nowoczesnym stylu, podzieloną na kilka stref: fitness, cardio, crossfit, maszyny typu hammer oraz strong czyli wolne ciężary. Od początku funkcjonowania klubu będą zajęcia z jogi, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Atrakcję dla ćwiczących stanowi widok na strefę basenową Chełmskiego Parku Wodnego. Klub mieści się na drugim piętrze, gdzie można dostać się korzystając z windy na parterze budynku.
– Do dyspozycji naszych klubowiczów oddajemy komfortowo wyposażoną siłownię, z bardzo dużym wyborem specjalistycznych przyrządów do ćwiczeń, wygodną szatnią, w której jest ponad 90 szafek na ubrania i pełnym węzłem sanitarnym – mówi Sławomir Kazuro. – Od początku chcieliśmy, by klub wyglądał nowocześnie i przyciągał klientów, dlatego też cały wystrój wnętrza zaprojektowała architekt. Dziś klienci są wymagający i chcą ćwiczyć w jak najlepszych warunkach. Takie też staraliśmy się dla nich stworzyć. Zakupiliśmy wysokiej jakości sprzęt polskiej firmy „Olymp”, działającej na rynku od 1972 roku oraz sprzęt cardio znanego amerykańskiego producenta „Life Fitness”. Wszystkie urządzenia mają atest i spełniają unijne wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że nasza złota siłownia zrobi duże wrażenie na ćwiczących. Ciekawy trening zwiększa motywację to jeszcze większego wysiłku.
W siłowni „Gold Gym” w każdej chwili będzie można skorzystać z profesjonalnych porad trenerów personalnych. – Trenerzy będą do dyspozycji naszych klubowiczów – podkreśla Sławomir Kazuro. – Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. W ofercie naszej nie zabraknie też odpłatnych zajęć indywidualnych z trenerami personalnymi. Zadbają oni nie tylko o właściwy trening, ale również ustalą odpowiednią dietę, która będzie sprzyjać należytemu funkcjonowaniu organizmu.
Siłownia zatrudnia trenerów o specjalnościach: kulturystyka i żywienie, fitness fizjoterapeuta, a także mających kwalifikacje z zakresu dietetyki i suplementacji w sporcie oraz dietoterapii. Ma również fachowców od taśm TRX, wykorzystywanych przy treningu crosfit i lin podwieszonych oraz od fitnessu i zapasów. – Nie ma co ukrywać, początkujący potrzebują dużej samodyscypliny, aby regularnie trenować – zauważa S. Kazuro. – Warto więc wybrać miejsce, gdzie będzie panowała przyjazna atmosfera sprzyjająca wysiłkowi fizycznemu. Właśnie taką chcemy stworzyć w „Gold Gym”.
Tylko regularny trening, ścisłe przestrzeganie zasad codziennego żywienia, dają konkretne rezultaty. Przy systematycznych ćwiczeniach, trzy razy w tygodniu po godzinie, w ciągu trzech miesięcy, można zgubić nawet 10 kilogramów! – Ciekawy trening zwiększa motywację to jeszcze większego wysiłku. A nasza siłownia to idealne miejsce do poprawy kondycji oraz regularnych ćwiczeń – podkreśla Sławomir Kazuro. – Osoby, które ćwiczą, są zdrowe, pełne życia, wolniej starzeją się, mają więcej energii. Systematyczny trening poprawia też wydolność układu odpornościowego, oddechowego oraz krwionośnego. Chroni również przed wieloma chorobami XXI wieku, takimi jak: otyłość, miażdżyca, choroby serce, depresje.
W klubie „Gold Gym” można spełnić swoje marzenia. Siłownia ma tę zaletę, że mieści się w pięknym i nowoczesnym kompleksie sportowo-rekreacyjnym. Po treningu jest możliwość skorzystania ze strefy basenowej w aquaparku, pójścia do sauny, czy też gry ze znajomymi w kręgle. Przy obiekcie mieści się też duży parking, co na pewno jest dużym plusem „Gold Gym”.
Sławomir Kazuro, właściciel klubu, to postać doskonale znana w sportowym światku. Od prawie 40 lat jest związany z włodawskimi zapasami, najpierw jako zawodnik, potem działacz. Obecnie pełni funkcję prezesa MLUKS Włodawa Zapasy. Jest też sekretarzem zarządu Lubelskiego Związku Zapaśniczego i właścicielem „Kotwicy” nad Jeziorem Białym, słynącej z restauracji, organizowanych od lat dyskotek oraz wypożyczalni sprzętu wodnego.
– Zapraszam do Siłownia Fitness „Gold Gym” codziennie – mówi S. Kazuro. – Klub jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 22.00, w soboty od 8.00 do 22.00, a w niedziele od 9.00 do 22.00. Dla uczniów, studentów, emerytów przy zakupie karnetu są przewidziane zniżki. Każdy jego posiadacz może korzystać z urządzeń i sprzętu we wszystkich strefach. Więcej informacji o naszej siłowni można znaleźć na Fan Page „Gold Gym”.(ps)