13. kolejka. IV liga

Pochwały za grę w obronie

SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY – LUBLINIANKA 1:0 (0:0)

1:0 – Pokrywka (65).

SPARTA: J. Kamiński – Huk, Paździor, Starok (25 Martyn), Figura, Borówka (62 Jasiński), Wołos, Karwowski, Pokrywka, Kuśmierz, Barabasz (80 M. Kamiński).

Lublinianka wygrała ostatnie cztery mecze i dzięki temu awansowała na pozycję wicelidera rozgrywek. Nic dziwnego, że to ona była faworytem niedzielnego pojedynku w Rejowcu Fabrycznym. Spotkanie rozegrano na pozostawiającym wiele do życzenia grząskim boisku i nieskoszonej murawie. – Pogoda była taka, jaka była i nie można było skosić trawy. Warunki dla jednych i drugich były zatem ciężkie, ale jednakowe – mówił po meczu trener Sparty, Bartosz Bodys. – Wiedzieliśmy, że Lublinianka dobrze operuje piłką, dlatego też postanowiliśmy zagrać w średnim pressingu, zaczekaliśmy na przeciwnika, nastawiając się na kontrataki. Do 30 minuty nasza gra nie wyglądała dobrze. Graliśmy niemrawo, bojaźliwie, nie realizowaliśmy założeń taktycznych….

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 19.10.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here