18 lipca odbędzie się 67. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

18 lipca w Hotelu Hampton by Hilton przy Al. Kompozytorów 1 w Lublinie odbędzie się 67. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Gościem spotkania będzie Grzegorz Dębiec, prezes Spółki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe TRANSHURT Sp. z o.o., właściciel i zarządca Galerii Olimp, który opowie o historii i rozwoju pierwszego w Lublinie wielkopowierzchniowego centrum handlowego.


Klub Odpowiedzialnego Biznesu organizuje comiesięczne spotkania, podczas których lubelscy przedsiębiorcy promują swoje firmy, inspirują się podczas prelekcji, nawiązują kontakty i relacje biznesowe. Podczas najbliższego spotkania o „Efekcie skali w biznesie” mówić będzie Grzegorz Dębiec, właściciel i zarządca Galerii Olimp, powstałej w 2000 roku na terenie dawnej Giełdy Hurtowej „Na Górce” przy Al. Spółdzielczości Pracy.

Prezes Dębiec za swoją działalność biznesową był wielokrotnie nominowany i nagradzany w licznych konkursach. Jest laureatem m.in. tytułu „Człowieka Roku 2016” „Dziennika Wschodniego”.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. Rejestracja i potwierdzenie obecności członków Klubu drogą e-mail: a.bielak@gielda-eventow.pl I tel. 730 778 166

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here