3:0 w 3 minuty i… remis

RUCH IZBICA – UNIA REJOWIEC 3:3 (3:2)
1:0 – Gałka (16), 2:0 – Lewandowski (17), 3:0 – Łata (18), 3:1 – Paśnik (21), 3:2 – Chybiak (26), 3:3 – P. Huk (56 karny).
RUCH: Pastuszak – Michał Śliwa, Kaszak, Pawelec, Fornal, Wlizło (55 Gieleta), Malczewski, Lewandowski, Maciej Śliwa, Łata, Gałka (65 Stępniak). Trener – Arkadiusz Mazurek.
UNIA: Soczyński – Kloc, Szczepanik (55 M. Huk), Leśnicki, Brzezicki, P. Huk, Grel, Paśnik, K. Bohuniuk, Kowalczyk, Chybiak (77 Sąsiadek). Trener – Tomasz Sąsiadek.
Czerwona kartka: Pawelec (R).
Ruch Izbica wyrasta na specjalistę od rozgrywania szalonych meczów. Nie tak dawno ze Spartą Rejowiec Fabryczny po 20 minutach gry prowadził 2:0, by przegrać ostatecznie aż 2:5. W zaległym meczu z Unią Rejowiec gospodarze w trzy minuty strzelili trzy gole i wydawało się, że sięgną po komplet punktów. Tymczasem Unia nie załamała rąk i ruszyła odrabiać straty. Dość szybko odpowiedziała golem, potem kolejnym, a po przerwie Przemysław Huk wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul na Karolu Bohuniuku. Goście przez ponad pół godziny grali z przewagą jednego zawodnika i mieli okazje, by to spotkanie wygrać. Najlepszą w końcówce pojedynku zmarnował grający trener zespołu z Rejowca Tomasz Sąsiadek.(red)

14. Pławanice 24 14 4-2-18 29-68
Wszystkie mecze ostatniej kolejki chełmskiej ligi okręgowej, decyzją Wydziału Gier ChOZPN, odbędą się w najbliższą sobotę (11 czerwca) o godz. 16.00. Zapraszamy na stadiony!