8-latek na podium

Brązowy medal przywiózł z ogólnopolskiego turnieju kickboxingu Piaseczno Open, zawodnik Skorpiona Włodawa, zaledwie 8-letni Paweł Zieliński.

W Piasecznie zorganizowano ogólnopolski turniej kickboxingu Piaseczno Open, w którym wystartowało 320 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Impreza odbyła się z inicjatywy Polskiego Związku Kickboxingu, miasta Piaseczno i klubu X Fight Piaseczno.

W turnieju wzięło udział dwóch zawodników Mechanika Skorpion Włodawa, trenowanych przez Sylwestra Protasa i Małgorzatę Chomę. W kategorii najcięższej, silnie obsadzonej, kadet starszy Bartosz Górny zajął 7 miejsce. – Warto zauważyć, że mierzący 191 cm Bartek z walki na walkę robi znaczne postępy – podkreśla Sylwester Protas.

Medal wywalczył z kolei zaledwie 8-letni Paweł Zieliński, który na treningi do Włodawy dojeżdża z Krasówki. Paweł walczył na piankowe pałki. W kategorii tej wywalczył brąz.

Klub Mechanik Skorpion Włodawa dziękuję sponsorom: firmie Auto Elektro z Włodawy, Wiesławowi i Robertowi Blicharskim z Handbud Włodawa i urzędowi miasta Włodawa. (kg)