81-latka upadła na schodach

81-letnia chełmianka upadła i rozbiła głowę na schodach do jednego z dyskontów w centrum Chełma. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Nasza Czytelniczka opowiada, że w środę, 4 kwietnia, jej 81-letnia mama wchodziła po schodach do jednego ze sklepu „Pepco” w centrum Chełma. Niestety, starsza pani potknęła się na schodach i upadła. Sytuacja była bardzo poważna. Kobieta uderzyła głową o schody. Natychmiast została przewieziona do szpitala. Rana była głęboka.
– Mama doznała wstrząsu mózgu, jest w ciężkim stanie – mówi nasza rozmówczyni. – Była w pełni sił, a teraz w jednej chwili doszło do tego, że leży w ciężkim stanie w szpitalu. Ma cały poobijany bok, nie może chodzić. Potknęła się na schodach, przy podjeździe dla wózków. W tym niefortunnym miejscu ponoć nie pierwszy raz doszło do takiej sytuacji, a na dodatek drzwi do sklepu powinny się otwierać w inną stronę. Wystarczy, że moja mama tak bardzo ucierpiała. Nie chciałabym, aby jeszcze komuś stała się krzywda.
W piątkowe popołudnie nie udało nam się skontaktować z rzecznikiem sieci „Pepco”, który mógłby oficjalnie odnieść się do tej sytuacji. W Biurze Obsługi Klienta poinformowano nas jednak, że sprawdzą tę sprawę.
– W takiej sytuacji najlepiej, aby klientka, która ucierpiała, opisała nam całe wydarzenie i wysłała ten opis choćby drogą mailową – mówi Agnieszka Podgórna z Biura Obsługi Klienta „Pepco”. – Wówczas poznamy szczegóły i będziemy mogli się do tego odnieść. Bez względu na to skontaktujemy się z pracownikami naszego sklepu w tej sprawie. Także zależy nam, aby zapobiegać takim wypadkom. (red)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here