Agata z szansą na koronę miss

W Dzień Kobiet, 8 marca, w Teatrze Wielkim w Łodzi, odbędzie się finał konkursu „Miss Polonia 2020”. Wśród 20 finalistek jest świdniczanka, Agata Jarosz.


Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony internetowej konkursu, Agata Jarosz ma 23 lata. Ukończyła administrację na UMCS w Lublinie, ale swoją przyszłość wiąże z kosmetologią i branżą beauty.

– Moje zainteresowania są ściśle związane z kolejnymi studiami (kosmetologia). Uwielbiam także podróże, dzięki czemu mam okazję poznawać nowych ludzi, ich kulturę, a także kuchnię – pisze o sobie świdniczanka.

Nieodzownym elementem jej życia są również wycieczki motocyklowe, bo od 8 lat jeździ właśnie na motocyklu. Na start w konkursie zdecydowała się, aby przełamać swoje słabości.

– Jestem osobą, która lubi stawiać siebie w obliczu wyzwania, a konkurs z pewnością pozwoli mi się sprawdzić w wielu wymagających sytuacjach. Jednocześnie jest to okazja do wzięcia udziału w wielu akcjach charytatywnych, a także do przeżycia niezapomnianej przygody – pisze A. Jarosz.

Piękna świdniczanka ma już doświadczenia z konkursami piękności, bo 2019 roku zdobyła tytuł… „Miss Wielkopolski”.

Oprócz korony i tytułu najpiękniejszej Polki, Agata Jarosz ma również szansę zostać Miss Publiczności, a my możemy jej w tym pomóc, oddając głos za pomocą smsa o treści MISSPOLONIA.5 wysłanego na numer 73601 (koszt 3,69 z VAT).

Głosować można do 8 marca.

Konkurs „Miss Polonia” to najbardziej prestiżowy konkurs piękności w kraju i zarazem jednej z najstarszych konkursów piękności na świecie. W ciągu 90 lat jego istnienia tytuł i koronę Miss Polonia nosiło 41 Polek. Wśród nich m.in. Ewa Wachowicz, Aneta Kręglicka, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska czy Izabella Krzan.

Ponadto laureatki Miss Polonia reprezentują Polskę w najważniejszych międzynarodowych konkursach piękności takich jak np. Miss World, czy Miss Intercontinental. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here