Agro mistrzowie

Gmina Siennica Różana może się pochwalić liczną reprezentacją w plebiscycie „Mistrzowie Agro 2021”. Aż siedmiu jej przedstawicieli ma szanse na tytuły w trzech spośród sześciu kategorii konkursowych.

Najwięcej kandydatów ubiega się o tytuł „Sołtysa Roku”. Na głosy poparcia liczą: Urszula Truskowska ze Stójła, Janina Berbeć z sołectwa Baraki, Elżbieta Szczupak z Siennicy Królewskiej Dużej i Józef Krzywicki ze Zwierzyńca. Szanse na tytuł „Koło Gospodyń Wiejskich Roku” mają: KGW Siennica Królewska Duża „Lawenda” i KGW w Rudce „Krynica”, a „Rolnikiem Roku” może zostać Paweł Górny z Siennicy Różanej.

Konkurs „Mistrzowie Agro organizuje ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników „Strefa Agro” Poparcia kandydatom z gminy Siennica Różana można udzielić na stronie: kurierlubelski.pl albo wysyłając SMS pod numer: 72355 z kodami: LBS.426 – na Urszulę Truskowską, BS.190 – na Janinę Berbeć, LBS.142 – na Elżbietę Szczupak, LBS.219 – na Józefa Krzywickiego, LBK.737 – na KGW Siennica Królewska Duża „Lawenda”, LBK.713 – na KGW w Rudce „Krynica”, LBM.30 – na Pawła Górnego. Głosowanie trwa do 5 listopada. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here