AIESEC rekrutuje

Jesteś ciekawy świata, pełen energii, chcesz poznawać ludzi z innych krajów i robić coś więcej niż tylko wypełniać codzienne obowiązki? Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC – międzynarodowej organizacji młodych. Potrwa ona do 4 lutego br.


AIESEC to organizacja funkcjonująca w ponad 120 krajach na świecie. – Jej członkowie zajmują się realizacją międzynarodowych projektów dla lokalnych społeczności. W ten sposób zdobywają praktyczne doświadczenie i rozwijają umiejętności miękkie. Dzięki temu, że próbują swoich sił w różnych obszarach, łatwiej zdecydować im, co chcą robić w przyszłości – mówi Magda Szwaczkiewicz, public relations manager. W 2017 roku do AIESEC dołączyło ponad 1000 studentów z niemal 60 uczelni w całej Polsce.
Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wejść na stronę www.aiesec.pl/rekrutacja, znaleźć stronę oddziału lokalnego w Lublinie i wysłać formularz zgłoszeniowy. Następnie otrzymuje się zaproszenie na spotkanie. Kolejnym etapem jest praca w grupie nad rozwiązaniem zadania. Ostatnim krokiem jest wyjazd na konferencję lokalną, gdzie można bliżej poznać AIESEC i członków lubelskiego oddziału. Odpowiedzi na pytanie można uzyskać pod adresem: aiesec.lublin@aiesec.net. Ponadto 23 stycznia, podczas Dnia Otwartego, można zajrzeć do biura AIESEC Lublin przy ulicy  Radziszewskiego 17. MG