Aktywne ferie zimowe w Chełmskim Parku Wodnym

13 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe dla uczniów województwa lubelskiego. Rodzice tradycyjnie będą zastanawiać się, co zrobić, żeby dziecko spędziło ten czas inaczej niż siedząc w czterech ścianach domu przed komputerem lub z komórką w ręce. W naszym rejonie tylko garstka dzieci wyjeżdża na ferie. Większość zostaje w domach i zwyczajnie się nudzi.

Chełmski Park Wodny, największy obiekt sportowo-rekreacyjny na Lubelszczyźnie, postawił sobie w tym czasie ambitny cel, a wręcz prawdziwe wyzwanie – wyciągnąć dzieci z domów i sprawić im prawdziwą radość z aktywnego wypoczynku. – To może być niejednokrotnie pierwszy krok do uprawiania sportu. Marzeniem naszym jest, aby dzieciaki zaszczepiły się i zechciały do nas wrócić w większym gronie kolegów a może nawet rodziców i dziadków. Wiemy, że to nie takie łatwe, ale w Chełmskim Parku Wodnym lubimy wyzwania – mówi prezes Artur Juszczak.

Jakie atrakcje przygotował na ferie zimowe Chełmski Park Wodny?

Feryjna Akademia Pływania – 4 godziny nauki pływania z instruktorem w ciągu 2 tygodni to niewątpliwie okazja dla rodziców, aby sprawdzić, czy dziecko jest już gotowe na dłuższą naukę w całorocznej Akademii Pływania. To również okazja na przełamanie u niektórych dzieci lęku przed wodą. Jednak przede wszystkim wspaniały czas spędzony aktywnie.

Ferie z rakietą – świetna przygoda na kortach do squasha. 4 godziny nauki z instruktorem poprzez zabawę to doskonale spędzony czas. Squash to prawdziwy fenomen wśród sportów – pozwala na rozładowanie negatywnych emocji i wyżycie się w pozytywnym znaczeniu tego słowa. To dla zdrowia naszych młodszych i starszych dzieci niezwykle istotne.

Start w dobry dzień na kręgielni – zdrowa towarzyska rywalizacja w duchu sportowym. Niezapomniane wrażenia i emocje zapewnią dobry cały dzień. Promocyjna cena poniedziałkowa będzie obowiązywała przez cały okres ferii zimowych w godzinach 9.00.- 14.00.

Zdrowe leniuchowanie w tężni solankowej – w czasie ferii zimowych wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z tężni bezpłatnie. Odpoczynek w mikroklimacie morskim po szaleństwie basenowym, squashu czy tez kręgielni sprawi, że dzieci będą odporniejsze na infekcje. Rodzice będą mogli być spokojni o zdrowe uczęszczanie do szkoły po zakończeniu ferii.

Co skrywa w sobie Chełmski Park Wodny?

Strefę basenową, a w niej basen sportowy z torem przeszkód Aqua Cross, basen rekreacyjny, rwąca rzeka, ścianka wspinaczkowa, huśtawka wodna, bicze wodne, 4 wanny jacuzzi. Strefę Active, a w niej 3 korty do gry w Squasha oraz 4 tory w Kręgielni.

Strefę Saun Wewnętrznych z seansami Saunamistrzów – nowością są wtorkowe seanse dla młodzieży 15+.

Szczegóły dotyczące cen, sposobów rezerwacji i zapisów do Feryjnej Akademii Pływania – osobiście w Kasach Chełmskiego Parku Wodnego lub telefonicznie: 82 570 79 03 wew. 108.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here