Aktywny marzec w aquaparku

Wraz ze zbliżającą się wiosną Chełmski Park Wodny budzi mieszkańców do aktywności fizycznej. Cały marzec jest poświęcony seniorom. Atrakcji nie zabraknie też w Dzień Kobiet – 8 marca.

W marcu osoby po 60. roku życia oraz emeryci i renciści mogą, korzystając z usług Chełmskiego Parku Wodnego, w ramach biletowanego wejścia skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak: zajęcia z aqua aerobiku (w poniedziałki i czwartki o godz. 11.00), analiza składu ciała połączona z konsultacjami dietetycznymi (w piątki o godz. 11.00), lekcje pływania (w środy o 14:30), pokazowa lekcja nurkowania (11 marca w godz. 11.00-14.00 i 28 marca od 10.00 do 14.00).
Do akcji przyłączył się również chełmski szpital, który 17 i 24 marca w godz. 11.00-13.00 będzie wykonywał bezpłatne badania spirometryczne, badania poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi. 23 marca na parkingu Chełmskiego Parku Wodnego na wszystkie kobiety będzie czekał mammobus.

Z kolei 8 marca Chełmski Park Wodny zaprasza wszystkie panie na pokaz kulturystyki oraz fitness w wykonaniu utytułowanych zawodników – Anny Bernardy i Piotra Zielińskiego. Tego dnia do aquaparku przyjedzie laureat mistrzostw Polski i świata w rytuałach saunowych, Dawid Bochen, na specjalne seanse wyłącznie dla pań.
1 marca ruszyły grupowe zajęcia aqua aerobiku. Odbywają się w poniedziałki, piątki o godz. 20.00 oraz w soboty o 19.00. Karnety są w sprzedaży. 11 marca (sobota) odbędzie się turniej squasha, w dwóch kategoriach wiekowych: 18-40 oraz 40 lat i więcej.
– Nic nie dzieje się z przypadku. Wszystkie nasze akcje podyktowane są potrzebami mieszkańców Chełma, które do nas wpływają. Mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie naszych gości – podkreśla Łukasz Kamiński, menadżer aquaparku. (ptr)