Ambasador Tajwanu pomaga „Razem”

Wysokiej klasy pomoce multimedialne lada dzień trafią do Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” w Chełmie. Wszystko za sprawą wicemarszałek sejmu Beaty Mazurek i… ambasadora Tajwanu, Webera V.B. Shiha.

Przedszkole „Razem” kontakt z ambasadorem Tajwanu Weberem V.B. Shihem nawiązało dzięki wicemarszałek Beacie Mazurek. Ambasador zainteresował się placówką i doceniając jej wieloletnią pracę na rzecz maluchów, w tym też dzieci niepełnosprawnych, postanowił doposażyć przedszkole w wysokiej klasy pomoce multimedialne.

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz dzieci z Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi „Razem” składają serdeczne podziękowania wicemarszałek sejmu Beacie Mazurek oraz ambasadorowi Tajwanu za bezinteresowną pomoc i życzliwość. W ambasadzie, na zaproszenie Webera

V.B. Shiha gościła Anna Gębal, dyrektor placówki. – Każda pomoc cieszy nas, jest ważna. Cieszy fakt, że mamy tylu przyjaciół, na których możemy liczyć. Pozyskane pomoce multimedialne zostaną wykorzystane w pracy z dziećmi. Zaprosiłam pana ambasadora do Chełma, obiecał zaszczycić nas swoją obecnością – mówi A. Gębal. (r)