Amerykanin strzela dla Victorii

VICTORIA ŻMUDŹ – SYGNAŁ LUBLIN 6:0 (0:0)
Bramki dla Victorii zdobyli: zawodnik testowany (3) oraz Damian Ścibior, Michał Kuczyński, Aleksander Flis.


VICTORIA: Kruczek – Przychodzień, Paskiv, Brzozowski, Bartnik, Kasprzycki, K. Sawa, Misiurek, Adamczuk, Persona (25 Kusy), Bielecki oraz Skowronek, Ścibior, Kazubski, Pikul, Stańczykowski, Kuczyński, Flis, J. Sawa i zawodnik testowany.

Trzy bramki z Granicą Dorohusk i trzy z Sygnałem Lublin. Testowany przez Victorię Żmudź zawodnik ze Stanów Zjednoczonych robi furorę. – Na razie nie chcemy zdradzać jego nazwiska, pracujemy nad tym by podpisać z nim umowę – mówi Piotr Moliński, trener Victorii. – Mogę tylko potwierdzić, że zależy nad tym by z nami został. To bardzo dobry zawodnik, czuje grę, pasuje do naszego stylu – dodaje.

Właśnie pojawienie się na boisku Amerykanina odmieniło losy sparingu z Sygnałem. Do przerwy Victoria grała bowiem słabo. – Rzeczywiście nie wyglądało to najlepiej – przyznaje Moliński. – Mieliśmy optyczną przewagę, ale nic z tego nie wynikało. Może trochę przez ciężki trening, który wcześniej sobie zaaplikowaliśmy – dodaje. W przerwie na murawie pojawił się tajemniczy napastnik z USA i strzelił trzy bramki. Po jednej dołożyli Ścibior, Kuczyński i Flis i z 0:0 do przerwy zrobił się pogrom. W następnym sparingu Victoria zagra z POM Iskra Piotrowice (14 lipca, 18.30). (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here