Amfetamina i trawka u mieszkańca gminy

Ponad 800 gram marihuany i amfetaminę znaleźli krasnostawscy kryminalni na terenie gminy Kraśniczyn. W związku ze sprawą zatrzymano 42-letniego mieszkańca posesji. Grozi mu 10 lat więzienia.

Kryminalni z krasnostawskiej komendy przeszukali w ubiegłym tygodniu mieszkanie i pomieszczenia gospodarcze znajdujące się w gminie Kraśniczyn. W jednym z nich znaleźli i zabezpieczyli prawie 820 gramów marihuany oraz amfetaminę, z której można przygotować ponad 64 działki dilerskie.

– Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione narkotyki i zatrzymali w związku z tą sprawą mieszkającego tam 42-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Policjanci sprawdzają czy mężczyzna nie dopuścił się innych przestępstw, w tym czy nie udzielał środków odurzających innym osobom oraz w jaki sposób wszedł w posiadanie zabronionych przedmiotów – mówi Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here