Angelika w finale Miss Polonia

Sukces Angeliki Lipy pochodzącej z Siedlisk Pierwszych w gminie Fajsławice. 20-latka zakwalifikowała się właśnie do finału konkursu Miss Polonia, który odbędzie się 20 października w Warszawie!

29 czerwca odbył się półfinał konkursu, podczas którego wybrano 20 finalistek najstarszego konkursu piękności w Polsce – Miss Polonia. Wśród kandydatek była Angelika Lipa, pochodząca z Siedlisk Pierwszych w powiecie krasnostawskim. Angelika nie jest postacią anonimową. W 2012 r. zwyciężyła w światowym konkursie The Look Of The Year na Sycylii. – Od tamtej pory bierze udział w pokazach mody, m.in. w Paryżu i Mediolanie. Jest studentką UMCS w Lublinie – informuje Sławomir Kamiński, rzecznik powiatu krasnostawskiego.
Niezwykle fotogeniczna i delikatnej urody Angelika zachwyciła jurorów konkursu i zakwalifikowała się do finałowej gali Miss Polonia, która odbędzie się 20 października w Warszawie. – Serdecznie gratulujemy i wszyscy będziemy trzymać kciuki za dobry wynik Angeliki w finale! – dodaje Kamiński.
Miss Polonia to najbardziej prestiżowy i najstarszy konkurs piękności w Polsce. Organizowany jest od 1929 r. (kg)