Babeczki uznane w świecie

Najlepsze brwi na świecie można zrobić w Chełmie. Tak, to prawda. Szefowa Studia Urody „Babeczki”, Aneta Bienias, dołączyła do grona najlepszych linergistów i zdobyła prestiżowy tytuł PRO ARTIST.

Makijaż permanentny wykonuje linergistka (z ang. line – kreska, linia). Polega on na wprowadzeniu naturalnych barwników w warstwy skóry, dzięki czemu codziennie przez kilka miesięcy można cieszyć się z pięknego makijażu (np. brwi). Zdarza się, że efekt końcowy znacznie odbiega od oczekiwań klientki, dlatego swoją twarz można powierzyć jedynie osobie zaufanej. Powinna ona umieć wyczuć kształty i proporcje twarzy, znać zasady łączenia i doboru kolorów, etc. Taką właśnie osobą jest z pewnością pani Aneta ze studia urody „Babeczki” w Chełmie, która została wyróżniona międzynarodowym odznaczeniem Microblading & PMU World Association PRO ARTIST.
Stowarzyszenie skupia 2000 tysięcy specjalistów z całego świata, a prestiżowy tytuł przyznawany jest nielicznym linergistom za profesjonalizm i estetykę zawodową (pani Aneta jest 152. wyróżnioną osobą. Jej prace oceniane były przez cały rok). Certyfikat to ogromne wyróżnienie w branży, dlatego tym bardziej cieszymy się, że trafił w ręce chełmianki. (opr. pc)