BAZA – stawiamy na jakość

Warsztatów, które oferują sprzedaż i wymianę opon jest wiele. Nie wszystkie gwarantują, że klienci wyjadą zadowoleni. W tej branży zdecydowanie wyróżnia się firma BAZA. W serwisie przy ul. Edwarda Dembowskiego 1/2, oprócz miłej i sprawnej obsługi, klienci dostają też dodatkowe, niedostępne u konkurencji usługi.
Mieszcząca się na osiedlu Cementowni firma od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą i wymianą ogumienia. Tym, co wyróżnia nas na rynku jest wysoka jakość – mówi Lech Budzyński, właściciel BAZY. – Przy każdej sezonowej zmianie opon, oferujemy naszym klientom usługi, których na próżno szukać u konkurencji. Wykonujemy czyszczenie rantów felg stalowych i aluminiowych oraz zabezpieczenie ich pastą kauczukową, co przekłada się na bezproblemowe użytkowanie opon przez cały sezon. Po takim zabiegu nie ma mowy, by nawet w najsilniejsze mrozy zeszło powietrze. Jako jedyni na rynku czyścimy też trzpień centrujący felgę, co pozwala na bezproblemowe zdjęcie koła przy następnej wymianie opon czy w momencie zmiany koła na trasie.
Podczas całego okresu eksploatacyjnego waga opony zmniejsza się nawet o 1,5 kg. Dlatego tak ważna jest kontrola wyważenia i ewentualna jego korekta przy sezonowej zmianie kompletnych kół. Jeśli chodzi o wyważanie felg aluminiowych, za pomocą ciężarków klejonych, to do tej czynności także dokładamy wiele starań. Dokładnie czyścimy miejsce ich umocowania z brudu i pozostałości kleju po starych ciężarkach, co gwarantuje nam dobrą przyczepność nowych. Na specjalne życzenie klienta możemy również zamaskować odważniki za ramionami felgi – tłumaczy Budzyński.
Jednak dodatkowe usługi to nie wszystko. Ważne, by w warsztacie pracowali wykwalifikowani ludzie. I na tym polu BAZA jaśnieje na tle konkurencji. Trzon zatrudnienia stanowią serwisanci pracujący w zakładzie ponad 10 lat, a więc legitymujący się bogatym doświadczeniem w swoim fachu. Pracując na profesjonalnym sprzęcie i stosując wysokiej jakości materiały niemieckiego producenta Hofmann zapewniają wysoki poziom wykonania usługi.
Kolejnym atutem firmy jest brak kolejek. To zasługa organizacji pracy. Przy wymianie opon pracuje nie tylko jeden pracownik, ale cały zespół. Każdy jest odpowiedzialny za inną czynność, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. W momencie zakupu opon zimowych klient otrzymuje unikatową Kartę Serwisową, która upoważnia do bezpłatnych przeglądów i atrakcyjnych zniżek przy kolejnych wizytach. Ponadto ma możliwość pozostawienia ogumienia letniego w przechowalni. Wymianę opon w BAZIE rekomenduje też serwis Oponeo, z którym firma od dłuższego już czasu udanie współpracuje.
Oczywiście, w Chełmie i okolicach jest wiele zakładów wulkanizacyjnych, gdzie opony można wymienić taniej niż w BAZIE. Ale czy dla kilku złotych oszczędności warto ryzykować utknięcie gdzieś na odludziu, z kapciem w kole? Odpowiedź wydaje się oczywista.