Będą jeszcze zatrudniać

Podczas oficjalnego otwarcia Paweł Krzywicki, coach specjalizujący się w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej, przeprowadził quiz dla pracowników lubelskiego oddziału PwC i zaproszonych gości.

Firma doradcza PwC, specjalizująca się w doradztwie biznesowym i technologicznym, otworzyła oficjalne w środę swój oddział w Lublinie. Miasto nad Bystrzycą jest kolejnym, dziewiątym w Polsce, którym ma swoją siedzibę. Na razie w lubelskim biurze zatrudnienie znalazło 10 osób. Docelowo ma być ich aż 40.


O tym, że PwC swój zamierza utworzyć swój oddział w Lublinie, firma poinformowała już październiku ubiegłego roku.

– Bardzo się cieszymy, że potencjał Lublina dostrzegła tak uznana i rozpoznawalna marka jak PwC, z którą mamy bardzo dobre doświadczenia z dotychczasowej współpracy. Jestem przekonany, że nie tylko zrealizujecie państwo swoje cele biznesowe i zatrudnicie deklarowanych 40 pracowników, ale że będzie to tylko początek rozwoju PwC w Lublinie, za czym pójdą kolejne procesy i kolejne specjalistyczne stanowiska pracy. Ten projekt dowodzi, że konsekwentnie realizowana Strategia Rozwoju Lublina jest potrzebna i znajduje uznanie także wśród największych firm na świecie – mówi wówczas Krzysztof Żuk, prezydent Lublina

Firma doradcza PwC obecna jest w Polsce od 1990 roku. Działa w 9 miastach, oprócz Lublina także w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, poznaniu, Wrocławiu i Opolu. Zatrudnia ponad 6 tys. osób, ekspertów w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W lubelskim oddziale, który oficjalnie został otwarty w ubiegłym tygodniu i mieści się w nowoczesnym, prestiżowym kompleksie biurowo-usługowym CZ Office Park przy ul. Nałęczowskiej 14, na razie pracuje 10 osób. Docelowo pracę znajdzie tutaj ponad 40, specjalizujących się w rozwijaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań CRM, w tym przede wszystkim Salesforce.

Firma poszukuje między innymi architektów Salesforce, liderów zespołu developerskiego, programistów, analityków biznesowych i kierowników projektu.

Informacje o rekrutacji są dostępne na stronie www.pwc.pl/kariera. KB

Celem PwC jest budowanie zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów, dlatego nasze usługi odpowiadają na największe współczesne wyzwania. Jednym z nich jest z pewnością transformacja cyfrowa, w szybkim tempie zmieniająca biznes i całą rzeczywistość. Wspieramy polskie przedsiębiorstwa w procesie cyfryzacji, opracowując zarówno strategie dopasowane do nowej rzeczywistości, jak też implementując konkretne narzędzia i rozwiązania, dbając przy tym o podnoszenie kompetencji cyfrowych naszych pracowników i społeczeństwa. Zespół technologiczny PwC to już ponad 1000 ekspertów.
Przemysław Soroka członek zarządu PwC IT Services