Będą mówić o instrumentach wsparcia dla rozwoju przedsiębiorstw

Giełda Eventów zaprasza przedsiębiorców, menedżerów, przedstawicieli organizacji, mediów i instytucji do udziału w 79. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Najbliższa edycja odbędzie się w środę, 24 lipca o godz. 18:00 w Hotelu Ilan**** przy ul. Lubartowskiej 85 w Lublinie.


Tematem przewodnim spotkania będą obszary wsparcia innowacji. – O instrumentach wsparcia dla rozwoju przedsiębiorstw opowie Natalia Mackiewicz, zastępca dyrektora ds. oceny projektów Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie. Poznamy bliżej działalności kilku Klubowiczów m.in. Formaco – Pełne wsparcie dla biznesu, Ream-Poland Sp z oo i Industi – Software & Branding- aplikacja BAZO.io. Swoje wystąpienie będzie miała także firma członkowska – Formaco Consulting, która na co dzień zajmuje się doradztwem gospodarczym oraz wsparciem przedsiębiorcy w procesie pozyskiwania środków – o programie spotkania mówi Elżbieta Fijołek, założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

W środę do KOB przyjęte zostaną także trzy nowe firmy członkowskie w trzech nowych branżach. – Wierzymy, że nasze spotkanie po raz kolejny przyczyni się do rozwoju relacji pomiędzy firmami, podejmowanej współpracy i nowych pomysłów na rozwój – dodaje E. Fijołek.

Kontakt z organizatorami Biuro KOB: biuro@gielda-eventow.pl / tel. 691 631 853

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here