Bezpiecznie i jasno

Latarnie przy ul. Bernardyńskiej już zostały wymienione

Pracownicy PGE Dystrybucja S.A. błyskawicznie zareagowali na naszą interwencję w sprawie dwóch słupów oświetleniowych przy ul. Bernardyńskiej, które stwarzały zagrożenie dla przechodniów i kierowców. Na problem uwagę zwrócił jeden z naszych czytelników.

Ze słupów przy ul. Bernardyńskiej 13 i 15 odpadał beton, ich podstawy zaczęły się rozsypywać. Po interwencji „Nowego Tygodnia” latarnie zostały skontrolowane przez służby PGE Dystrybucja S. A., po czym zadecydowano o ich pilnej wymianie. – W odpowiedzi na zgłoszenie informuję, że wskazane słupy zostały zakwalifikowane do wymiany w 2019 r. – zapewniała nas wówczas Karolina Szewczyk-Dąbek, specjalista ds. komunikacji w PGE Dystrybucja S. A. Oddział Lublin.

Zapowiedzi przedstawicielki przedsiębiorstwa energetycznego bardzo szybko zostały zrealizowane i w miejsce zniszczonych słupów postawiono już nowe. Dodatkowo, dzięki wymianie oprawy oświetleniowej na latarni ustawionej przy skrzyżowaniu z ul. Miedzianą znacznie poprawiło się oświetlenie tej okolicy.

Marek Kościuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here