Biało-Zielony Mikołaj

Jak co roku, również i tym razem, kibice Chełmianki organizują charytatywną akcję „Biało-Zielony Mikołaj”. Dzięki niej dzieci z domów dziecka w Chełmie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dorohusku dostaną prezenty od Świętego Mikołaja. Akcję może wesprzeć każdy. Zachęcamy!


Z każdym rokiem inicjatywa Fanatyków Chełmianki nabiera coraz większego rozmachu. Przybywa też osób, które włączają się do akcji i przekazują zabawki bądź pieniądze na zakup prezentów. Większa ilość podarków oznacza więcej uśmiechów na twarzach dzieci.
W minionym roku do wychowanków domów dziecka trafiły prezenty na łączną kwotę ponad 6 tysięcy złotych.

Oprócz paczek dla dzieci, placówki zostały wyposażone w sprzęt AGD i RTV. W bieżącym roku zanosi się na rekord, bo na koncie ogłoszonej przez kibiców w Internecie zrzutki jest już prawie 8 000 zł, a do jej końca pozostały jeszcze prawie 2 tygodnie. Akcję może wesprzeć każdy. Wystarczy otworzyć w Internecie stronę https://zrzutka.pl/v9uesh i dokonać wpłaty w dowolnej wysokości.

– W tym roku nie możemy obniżyć lotów, dlatego uprzejmie prosimy wszystkich o wpłaty oraz udostępnianie linka do zrzutki, aby udało nam się dotrzeć do jak największej liczby osób! Dobro wraca! – zachęcają Fanatycy Chełmianki.(d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here