Biegali w Rumunii

Trzech biegaczy Ruchu Izbica wybrało się w daleką podróż bo aż do Rumunii, by wziąć udział w niezwykle wymagających zawodach jakim jest bieg Transylvania 100.

Zawodnikom Sekcji Biegowej Ruchu Izbica przyszło zmierzyć się nie tylko z morderczym dystansem, ale i legendą hrabiego Draculi, którego zamek znajdował się w bliskiej odległości startu i mety. Bieg odbywał się na dystansie 100 km, z przewyższeniami grubo ponad 6000 m. Marek Antończak uzyskał czas 22’06’59 i zajął 34 miejsce w kat. open i 18 w swojej kategorii wiekowej. Grzegorz Rycyk z czasem 29’46’51 zajął 113 miejsce w kat. open, a Damian Antończak przerwał swój bieg w okolicach 54 km i został sklasyfikowany jako Finisher Transylvania 50KM. (kg)