Bogusiewicz z Pucharem Prezesa

Zarząd Koła PZW Sukces informuje, że w sobotę (16 lipca) na rzece Bug w Dorohusku odbyły się Towarzyskie Zawody Koła o Puchar Prezesa Spółki Sukces.

Wygrał Artur Bogusiewicz z wynikiem 8050 g. Kolejne miejsca zajęli: 2. Andrzej Kowalczyk – 3765 g., 3. Szymon Chciuk – 3325 g., 4. Edward Sabarański – 3080 g., 5. Piotr Bijak – 2980 g., 6. Piotr Bielecki – 1720 g. Największą rybę zawodów, sapę o długości 38 cm, złowił Andrzej Kowalczyk.

Sum zaprasza na Mistrzostwa

Zarząd Koła PZW Sum zaprasza wszystkich swoich wędkarzy na Spiningowe Mistrzostwa Koła. Miejscem zmagań będzie rzeka Bug w Siedliszczu, a zawody zaplanowano na niedzielę (31 lipca). Zbiórka chętnych na miejscu, tj. za mostkiem na rzece Uherce o godzinie 6.30. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerami: 696 623 496 i 794 294 251 do środy (27 lipca).

Puchar Uklei za nami

Piętnastu zawodników z pięciu chełmskich kół uczestniczyło w siódmej edycji otwartych zawodów wędkarskich o „Puchar Uklei” organizowanych przez koło PZW Dorohusk. Wędkarze rywalizowali w piątek (17 czerwca) na Bugu w Dorohusku. Zwycięzcą zawodów, po zaciętej walce, został Marcin Wojtiuk z koła Włodawa, wyprzedzając minimalnie Wojciecha Kowalczyka z koła Wola Uhruska. Na trzecim miejscu uplasował się Mariusz Jaryniuk z koła Moczykij, a kolejne miejsca zajęli: 4. Andrzej Sołtys – Włodawa, 5. Marek Kupisz – Wola Uhruska, 6. Sławomir Krzos – Dubienka. Największą, ponad 18-centymetrową ukleję złowił Jerzy Bernacki z koła Dorohusk. Sędziował Roman Skurzewski.

Ryszard Ragaman Mistrzem

W niedzielę (17 lipca) na zalewie Żółtańce Małe rozegrano Gruntowe Zawody o Mistrzostwo Koła PZW Chełm Miasto. Zwyciężył Ryszard Ragaman – 1114 g. Drugi był Leszek Mostowski – 817 g, a trzeci Zbigniew Wolski – 735 g. Kolejne miejsca zajęli: 4. Kazimierz Rymczuk – 711 g, 5. Waldemar Pieczykolan – 587 g, 6. Henryk Kogutiuk – 426 g. Największą rybę zawodów – karasia złocistego o wadze 466 g – złowił Waldemar Pieczykolan. Sędziował Marian Giebudziński. (bm)