Boisko w Olszance oficjalnie otwarte

Porażką, ale po walce, zakończył się pierwszy mecz GKS Łopiennik w chełmskiej „A” klasie. Starcie z MKS Siedliska było też okazją do oficjalnego otwarcia boiska w Olszance.

22 sierpnia odbyło się oficjalne oddanie do użytku nowego boiska w Olszance. Tego dnia GKS Łopiennik podejmował w „A” klasie MKS Siedliska. Kibiców powitał wójt gminy Łopiennik Górny Artur Sawa, a Marek Nowosadzki – wicestarosta krasnostawski oraz Witold Boruczenko – przewodniczący rady powiatu w Krasnymstawie przekazali piłki do gry na ręce prezesa GKS-u – Kamila Sawy. Mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem gości 3:2, a dwa gole dla drużyny z gminy Łopiennik Górny strzelił Krystian Sawa.

– Panie trenerze, panowie zawodnicy, zarząd klubu, porażka mobilizuje jeszcze bardziej do wytężonej pracy. Sparingi, wasza praca, zaangażowanie oraz optymizm nie przewidywały takiego scenariusza. Moim zdaniem do poprawy jest tylko kilka szczegółów oraz zwiększenie skuteczności strzałów więc głowy do góry, mniej stresu i do boju. Wszyscy kibice oraz samorząd są z Wami! – skomentował wydarzenie wójt Sawa. (k)