Bug przegrał z rezerwami Górnika

GÓRNIK II ŁĘCZNA – BUG HANNA 3:0 (3:0)


1:0 – Brzyski (7), 2:0 – Golba (23), 3:0 – Golba (45).

BUG: Haponiuk – Leśniak, Semianczuk, Żakowski, Masztaleruk, Fabrika (75 Humeniuk), Giś, Janchuk (75 Trochimiuk), J. Jaworski, Wiraszka, Dąbrowski.

Niestety, beniaminkowi z Hanny nie udało się wywalczyć choćby punktu w starciu z rezerwami Górnika, mimo że podopieczni Huberta Kowalika rozegrali niezły mecz. – Jest widoczny progres w porównaniu do tego, co graliśmy jeszcze miesiąc temu – mówi szkoleniowiec Bugu. – Ciągle jednak uczymy się tej ligi, płacimy frycowe, ale małymi krokami idziemy do przodu. Bardzo wierzę w to, że wiosną będzie dużo lepiej. Przede wszystkim zaczniemy punktować.

Mecz z Górnikiem II rozstrzygnął się w pierwszych 45 minutach gry. Gospodarze po składnych akcjach zdobyli trzy gole. – Nie graliśmy źle, choć w defensywie w dalszym ciągu popełniamy za dużo błędów. Mieliśmy jednak w tym meczu swoje szanse na zdobycie gola, jednak znów szwankowała skuteczność. Brakuje nam wykończenia akcji, dlatego też osiągamy wyniki, jakie osiągamy. Jesteśmy mimo wszystko dobrej myśli. Przepracujemy solidnie zimę i w rundzie wiosennej powinniśmy być groźniejsi – dodaje H. Kowalik.

Bug w 15. spotkaniach rundy jesiennej doznał aż trzynastu porażek. Jeden mecz wygrał na wyjeździe w Opolu Lubelskim i jeden zremisował u siebie z Orlętami Łuków. (s)