Burmistrz dziękował sołtysom

Burmistrz Krasnegostawu Robert Kościuk spotkał się z sołtysami dzielnic miasta Krasnystaw, by wręczyć im listy gratulacyjne i podziękowania za pracę na rzecz lokalnej społeczności.

W spotkaniu z burmistrzem wzięli udział: Monika Kędziera – sołtys Krakowskiego Przedmieścia, Małgorzata Orłowska – sołtys Przedmieścia Zastawie, Róża Franaszczak – sołtys Przedmieścia Góry, Paweł Antoniak – sołtys Kolonii Góry, Łukasz Bereza – sołtys Kolonii Krakowskie Przedmieście oraz Stanisław Mąka – sołtys Przedmieścia Zakręcie. Na zebraniu obecna była również Renata Stangryciuk – sekretarz miasta Krasnystaw.

11 marca to „Dzień Sołtysa” i z tej okazji burmistrz Robert Kościuk podziękował sołtysom za ich zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności. Życzył, by sprawowana przez nich funkcja dostarczała im wiele satysfakcji i była źródłem społecznego uznania. Każdy z sołtysów otrzymał od burmistrza list gratulacyjny z podziękowaniem za wytężoną pracę na rzecz małych ojczyzn. Na spotkaniu rozmawiano też o planach wykorzystania funduszy sołeckich w bieżącym roku oraz o aktualnych sprawach i problemach sołectw. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here