Burmistrz zatrudnił radnego

Krzysztof Zieliński, radny powiatu krasnostawskiego z ramienia PiS, wygrał konkurs na stanowisko do spraw promocji miasta i rozwoju lokalnego ogłoszony przez burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka.

Kilka tygodni temu burmistrz Krasnegostawu Robert Kościuk ogłosił konkurs na stanowisko ds. promocji miasta i rozwoju lokalnego. Przystąpiły do niego cztery osoby, w tym radny powiatu krasnostawskiego z listy PiS Krzysztof Zieliński. Niespodzianki nie było. W ubiegłym tygodniu Kościuk ogłosił, że to właśnie Zieliński okazał się najlepszy w tej rywalizacji.

Zieliński po raz pierwszy radnym powiatu krasnostawskiego został w 2006 r. z ramienia Samoobrony. Potem związał się z Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry. Przed wyborami na burmistrza Krasnegostawu w 2018 r. widywany był w sztabie wyborczym późniejszego burmistrza Roberta Kościuka, popieranego przez PiS. Sam Zieliński wystartował wówczas w wyborach do rady powiatu krasnostawskiego z ramienia PiS, dostał 639 głosów i zdobył mandat.

Zieliński by kiedyś dyrektorem krasnostawskiego PKS (dziś już nieistniejącego). Jako specjalista ds. promocji miasta i rozwoju lokalnego w urzędzie miasta Krasnystaw będzie odpowiadał za: kontakty z miastami partnerskimi Krasnegostawu, organizacje spotkań burmistrza, organizację Chmielaków, redagowanie tekstów i materiałów o charakterze promocyjnym, czy współpracę z mediami. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here