Chce być gwiazdą disco polo

Podczas festiwalu Discodrom w Hannie nie zabraknie naszych lokalnych artystów. Na scenie, wśród walczących o tytuł najlepszego debiutanta w gatunku disco polo, wystąpi Przemysław Gilewicz z Brzeźna.

A jest o co powalczyć. Zwycięzca debiutów wystąpi na scenie obok największych gwiazd disco polo, a do jego piosenki wyprodukowany zostanie teledysk, który zobaczyć będzie można w popularnych stacjach telewizyjnym.
Przemysław Gilewicz ze spokojem podchodzi do festiwalowego występu. W końcu ma spore doświadczenie. Nie tak dawno wziął udział w IV edycji telewizyjnego talent show – Disco Star i od lat gra w zespole weselnym.
– Muzyka towarzyszy mi od zawsze – przyznaje 26-latek. – Wszystko zaczęło się kiedy miałem 8 lat. Bez wiedzy rodziców zapisałem się na naukę gry na pianinie. A ponieważ były to zajęcia płatne, opiekun odwiedził moich rodziców w sprawie uregulowania rachunek. Kiedy zobaczyli mnie maszerującego z nim do domu, byli przekonani, że znów coś narozrabiałem. Na szczęście tym razem potraktowali mnie ulgowo – żartuje Przemek.
Przemek na co dzień pracuje jako specjalista ds. handlu i marketingu w branży odzieży sportowej i suplementów diety. Jest też czynnym zawodnikiem kick-boxingu. Wierzy jednak, że już niebawem jego jedynym zajęciem będzie śpiewanie. – Wiążę z tym swoją przyszłość i mam nadzieję, że występ podczas festiwalu w Hannie, będzie kolejnym krokiem do spełnienia marzeń. Na scenie pojawię się z autorskim projektem jako formacja Nokaut z piosenką „Złap mnie za rękę” – przypomina Przemek. (mg)