Chełmianka potrzebuje wsparcia

Jesteś sympatykiem Chełmianki? Zależy ci na dalszym funkcjonowaniu i rozwoju klubu? Wstąp do reaktywowanego Klubu 100 Chełmianka i wesprzyj go co miesięczną składką.


ChKS Chełmianka znalazł się w dość trudnej sytuacji finansowej. Zmniejszenie budżetu klubu, związane z brakiem wsparcia ze strony spółek miejskich, których kondycja finansowa nie jest najlepsza, spowodowało, że działacze wszędzie szukają pieniędzy na dalsze funkcjonowanie klubu. Zespół seniorów w nowym sezonie po raz trzeci z rzędu przystąpi do rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpacko-małopolsko-świętokrzyskiej, zaś juniorzy starsi i juniorzy młodsi wystąpią w I lidze wojewódzkiej. Mało jest klubów na Lubelszczyźnie, których obie drużyny juniorów zagrają na najwyższym szczeblu rozgrywek w województwie.

Żeby podołać wyzwaniom, Chełmianka potrzebuje pieniędzy. W samym mieście nie ma firm, które wcieliłyby się w rolę strategicznego sponsora. – Dla nas liczy się każde wsparcie – mówią działacze. Dlatego też, Zarząd Klubu jeszcze w maju podjął uchwałę o reaktywacji „Klubu 100 – Chełmianka”. – Ma on na celu wspomóc finansowo i moralnie statutową działalność klubu oraz kształtować postawy moralne i patriotyczne młodzieży, poprzez sportową rywalizację w duchu fair-play – tłumaczą działacze.

„Klub 100 – ChKS Chełmianka” jest innowacyjnym projektem zrzeszającym osoby prywatne pragnące na miarę swoich możliwości finansowych wesprzeć działalność drużyn piłkarskich funkcjonujących w Chełmiance. Aby stać się członkiem „Klubu 100 – ChKS Chełmianka”, należy wspierać klub regularnymi, miesięcznymi składkami – wpłatami na konto klubu. Minimalna miesięczna wpłata 20 zł.

Członkowie „Klubu 100 – ChKS Chełmianka” mają prawa i przywileje. Mogą uzyskać: bezpłatny karnet na mecze pierwszej drużyny, tytuł członka wspierającego stowarzyszenia ChKS Chełmianka z prawem głosu na Walnym Zgromadzeniu, możliwość posługiwania się logiem „Klubu 100 – ChKS Chełmianka”, 5-10 proc. rabatu na gadżety klubowe ChKS Chełmianka, możliwość zakupu koszulki meczowej w cenie producenta, miejsce na liście najbardziej zasłużonych kibiców ChKS Chełmianka, możliwość udziału w spotkaniach/konferencjach ChKS Chełmianka, możliwość bezpłatnej reklamy i ogłoszeń na oficjalnej stronie www.chelmianka.pl. Więcej informacji jest na stronie internetowej Chełmianki.

Warunkiem uzyskania członkostwa „Klubu 100” jest wpłata zadeklarowanych składek. Aby zostać członkiem „Klubu 100 – ChKS Chełmianka”, wystarczy wypełnić i podpisać dostępną na oficjalnej stronie www.chelmianka.pl oraz w siedzibie klubu na stadionie miejskim deklarację dobrowolnego przystąpienia, określić wysokość miesięcznej składki i zobowiązać się co jej regularnego opłacania. Wypełnioną deklarację, na której są wszystkie informacje jak należy opłacać składkę, można zeskanować bądź zrobić zdjęcie i przesłać na adres e-mail: chks@chelmianka.pl lub dostarczyć do klubu, czy też wysłać pocztą tradycyjną na adres: ChKS Chełmianka, 22-100 Chełm, ul. I Pułku Szwoleżerów 15A. (r)