Chwila nieuwagi, dwie osoby w szpitalu

26-latka, wyjeżdżając ze stacji paliw, nie zachowała ostrożności i zajechała drogę prawidłowo jadącemu 21-latkowi. Niestety, zderzenia nie udało się uniknąć, w efekcie czego dwie osoby trafiły do szpitala.


Do zdarzenia doszło w piątek, 11 grudnia, ok. 13.00 na drodze krajowej nr 17 w Tuligłowach (gmina Krasnystaw). – Poruszająca się mazdą 26-latka z gminy Łabunie, wyjeżdżając ze stacji paliw, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej skodzie i niestety doszło do zderzenia obu pojazdów – mówi Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji. Zarówno 26-latka, jak i kierowca skody 21-latek z Zamościa, trafili do szpitala.

Po szczegółowych badaniach okazało się na szczęście, że ich życiu nic nie zagraża. – Skończyło się na potłuczeniach – dodaje Babicz. Kierowcy byli trzeźwi. Policja ukarała kobietę mandatem i 6 punktami karnymi. Oba auta nie nadawały się do dalszej jazdy. Utrudnienia z przejazdem krajową „siedemnastką” trwały kilkadziesiąt minut. (kg, fot. Staż Pożarna Krasnystaw)