Co daje współpraca z inwestorem?

Uczestnicy 82. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, która odbyła się w środę w Zajeździe Pod Gwiazdami

Za nami kolejna, już 82. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie. W Zajeździe Pod Gwiazdami przy ul. Lipskiej – u nowego klubowicza – w minioną środę rozmawiano między innymi o partnerstwie w biznesie. Co daje współpraca z inwestorem i jak wpływa na wszystkie obszary firmy? O tym opowiedział na przykładzie rozwoju portalu internetowego Nocowanie.pl gość edycji – Kamil Ruciński, założyciel serwisu.


Gości środowego spotkania przywitał Chór Akademos, który tworzą niezwykle utalentowani wokalnie uczniowie Międzynarodowych Szkół Paderewskiego w Lublinie. Chór nieprzypadkowo zaprezentował się przed klubowiczami. Lubelska młodzież ma ogromną szansę, aby zaśpiewać w finale prestiżowego konkursu „New York International Music Festival” w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie – Carnegie Hall. Aby polecieć do USA muszą jednak zebrać pieniądze na ten wyjazd, 90 tysięcy złotych. Podczas występu zachęcali do wsparcia członków KOB. Na portalu zrzutka.pl prowadzona jest także zbiórka pieniędzy (zrzutka.pl/ba897t).

Podczas 82. edycji KOB do grona członków Klubu dołączyły kolejne firmy:

* Floks.pl z branży ogrodniczej

* LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie

* Itona, spółka specjalizująca się w aplikacjach mobilnych.

Nie zabrakło także prezentacji firm członkowskich. O licznych programach wyjazdów work and travel dla studentów i nie tylko opowiedział lider tej branży w Polsce – Paweł Dzierżak, współwłaściciel Camp Leaders Poland.

Ofertę wynajmu 9-osobowych busów przedstawił Michał Adamiuk, właściciel firmy Potrzebny Bus, a funkcje i zadania pośrednika w obrocie nieruchomościami zaprezentowała Anna Słowek, współwłaścicielka Ldom Nieruchomości.

Klub Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie skupia już blisko 100 przedsiębiorców z ponad 80 branż z całego regionu.

– Zapraszamy do współpracy firmy, które wyróżnia na tle innych kilka wiodących czynników, takich jak: wspieranie wydarzeń, współpraca z otoczeniem lokalnym, dbanie o pracowników, podnoszenie standardów jakości firmy, a także uwzględnianie aspektów ochrony środowiska w działalności firmy – podkreśla Elżbieta Fijołek, założycielka klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie.

Więcej informacji na www.klubodpowiedzialnegobzinesu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here