Cukiernia Krem ma roczek

Bardzo szybko zdobyła sobie uznanie w oczach klientów. Naturalnymi, niepowtarzalnymi smakami podbija serca miłośników słodkości. Cukiernia Artystyczna „Krem” obchodzi pierwsze urodziny i zaprasza do swoich stoisk podczas jarmarków wielkanocnych, zarówno w Miejskiej Hali Sportowej, jak i na pl. Łuczkowskiego.

„Pięknie, smacznie, profesjonalnie, polecam”, „Zamówiłam ciasto i tort na komunię syna. Goście zachwyceni! Wszystko było świeże i zrobione z naturalnych składników, dopracowane i przygotowane z sercem. Dodatkowo dojechało na czas, dokładnie tak, jak się umawiałam.

Bardzo dziękuje i polecam”, „Elegancki, pyszny tort wykonany z najwyższą precyzją”, „Nie mogłam trafić lepiej! Panie przesympatyczne, tort idealny pod każdym względem. Kremy poruszyły nasze kubki smakowe. Obłędny w smaku jak i w wyglądzie” – to tylko nieliczne opublikowane na Facebooku opinie zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z oferty Cukierni Artystycznej „Krem”.

Cukiernia „Krem” na chełmskich rynku działa od roku. – U nas wszystkie torty i ciasta klienci kupują na specjalne zamówienie. W każdy produkt wkładamy serce i staramy się, by smaki były wyjątkowe, niepowtarzalne, a kremy, przygotowane według naszych receptur, rozpływały się w ustach. Nie używamy konserwantów, ani gotowych półproduktów. Tylko naturalne składniki, w dodatku wysokiej jakości.

Od samego początku funkcjonowania naszej cukierni wyróżnia nas smak. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Nasze ciasta, torty zawsze są świeżutkie, przygotowywane niemal na ostatnią chwilę. Dlatego klienci tak je chwalą. Klient po pierwszym kęsie pozna, czy ciasto jest przygotowane z półproduktów, czy z naturalnych składników – podkreśla Regina Dzwonkowska, właścicielka cukierni.

Cukiernia Artystyczna „Krem” ma już swoje stałe grono klientów, które wciąż rośnie. – Gdy ktoś u nas zamówi tort, czy inne ciasto, wraca po kolejne. Nowi klienci przychodzą do nas z polecenia. „Poczta pantoflowa” to zdecydowanie najlepsza forma reklamy – mówi właścicielka cukierni.

Cukiernia „Krem” na swoje pierwsze urodziny przygotowała specjalną ofertę, która będzie dostępna podczas zbliżających się jarmarków. – To słodka i smaczna niespodzianka. Zapraszamy w niedzielę 14 kwietnia w Miejskiej Hali Sportowej na jarmark wielkanocny, a od poniedziałku 15 bm. do czwartku 18 bm. nasze ciasta będzie można kupić na jarmarku miejskim, na pl. Łuczkowskiego. Realizujemy również specjalne świąteczne zamówienia. Mamy także pyszną ofertę na przyjęcia komunijne i wesela. Nasze piękne torty będą ozdobą każdego przyjęcia. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie. Pomożemy dokonać właściwego wyboru – dodaje R. Dzwonkowska.

Cukiernia przyjmuje zamówienia pod nr tel. 606 530 940. Więcej informacji na Facebooku, na stronie – Cukiernia Artystyczna Krem. (r)