Cztery osoby do szpitala

Do groźnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Bojarczuka i Granicznej w Krasnymstawie. Kierujący seatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z nissanem. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w ostatni weekend na ulicach Krasnegostawu. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 21-letni mieszkaniec miasta, kierując samochodem osobowym marki seat, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z nissanem, którym kierowała 48-letnia mieszkanka gminy Fajsławice – opowiada Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Bojarczuka i Granicznej.

Auta zderzyły się z taką siłą, że wszyscy uczestnicy wypadku, obaj kierowcy, a także dwie nieletnie pasażerki nissana, trafiły do szpitala. Stan jednej z nastolatek jest poważny. – Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze – dodaje Babicz. (kg)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here