Delegowanie zadań – przywilej i powinność menedżera

Giełda Eventów po raz kolejny stworzyła przestrzeń spotkań dla lubelskich przedsiębiorców i instytucji. W środę w Hotelu Focus odbyła się już 77. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Wydarzeniu towarzyszył panel dyskusyjny: „Delegowanie zadań a rozwój firmy”.

O dzieleniu obowiązków, odpowiedzialności za realizację działań, zaufaniu, pokoleniowości w delegowaniu zadań Elżbieta Fijołek, kierująca Klubem Odpowiedzialnego Biznesu, rozmawiała z Ewą Bartnik, prezesem zarządu OSM Bychawa – Lublanka, Janem Goździem, właścicielem Eureka Grupa oraz Dominikiem Polakiem, wiceprezesem zarządu Wytwórni Makaronu Domowego POL-MAK S.A.

Giełda Eventów przywitała także w gronie Klubu trzy nowe firmy członkowskie z trzech nowych branż: Wierzchowiska Golf & Country Club, Akpol Recykling i REAM-POLAND Sp. z o.o..

Prezentacje debiutowe przygotowali tym razem: Volvo Scandinavia Auto Lublin, Fabryka Blasku Detailing & Car Wash oraz Inspiracja i Rozwój M. Połok.

Podczas spotkania uczestnicy mogli obejrzeć ekspozycje motoryzacyjne połączone z premierą modelu Volvo S60 przygotowaną przez Volvo Scandinavia Auto Lublin.

Na koniec organizatorzy wraz z Wierzchowiska Golf & Country Club zaprosili klubowiczów do integracji golfowej Klubu, która planowana jest w czerwcu.

– Wierzymy, że nasze spotkanie przyczyni się do rozwoju relacji, podejmowanych współprac i nowych pomysłów na rozwój. Dziękujemy i zapraszamy za miesiąc! – podkreślała Elżbieta Fijołek, właściciel Giełdy Eventów, pomysłodawczyni Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie. BS

Podczas środowego spotkania Giełda Eventów przywitała w gronie biznesowym Klubu trzy nowe firmy członkowskie w trzech nowych branżach: Wierzchowiska Golf & Country Club, Akpol Recykling, REAM-POLAND Sp. z o.o. Czwartą firmą, na nowo powitaną w Klubie, była Grupa Orzeł Nenckarski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here