Do Cracovii po naukę

W ostatni weekend trenerzy Jedynki Krasnystaw: Tomasz Iwan, Mirosław Berbeć i Marcin Ciechan, wizytowali ośrodek treningowy Cracovia Training Center w Rącznej koło Krakowa.


Trenerzy Jedynki przyjęli zaproszenie Jarosława Kozy, który jest wychowankiem krasnostawskiego klubu i byłym zawodnikiem Startu Krasnystaw. Obecnie J. Koza pracuje w nowoczesnym ośrodku piłkarskim Cracovia Training Center w Rącznej, gdzie Tomasz Iwan, Mirosław Berbeć i Marcin Ciechan odbyli kilkudniowy staż. Trenerzy mieli możliwość zwiedzić ośrodek treningowy, wzięli też udział w dyskusji na temat szkolenia, funkcjonowania i organizacji w Cracovii. Na koniec obejrzeli mecz ekstraklasy pomiędzy Cracovią, a Górnikiem Łęczna zakończony dość niespodziewaną wygraną gości z Lubelszczyzny.

– Był to bardzo owocnie, ale też dynamicznie spędzony czas. Bardzo dziękuję Jarkowi za zaproszeniem, mogliśmy się spotkać i wymienić poglądy, porozmawiać i zobaczyć, jaka jest koncepcja funkcjonowania Akademii i klubu Cracovia Kraków – mówi Tomasz Iwan. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here