Do Gdańska w godzinę

Od soboty, 13 listopada, z lotniska w Świdniku znów można polecieć do Gdańska. Połączenie jest realizowane raz w tygodniu.


Samolot z Portu Lotniczego Lublin startuje w soboty o godzinie 8:50, a ok. 10:05 ląduje na lotnisku w Gdańsku. Połączenie powrotne, również jest realizowane w soboty. Samolot z Gdańska staruje o godz. 10:55, a na świdnickim lotnisku ląduje ok. godz. 12:05. – W okresie wakacyjnym połączenie do Gdańska niezmiennie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu. Mam nadzieję, że będzie tak przez cały rok. Możliwość korzystania z uroków Trójmiasta, zobaczenia Morza Bałtyckiego w zimowej odsłonie zaledwie po godzinnym rejsie jest niezwykle kusząca – mówi prezes Portu Lotniczego Lublin, Andrzej Hawryluk.

Podróżnych mogą zachęcić również konkurencyjne ceny biletów. Lot w obie strony, łącznie z podatkami i opłatami lotniskowymi, można kupić za ok. 300 zł.

Szczegółowy rozkład lotów znajduje się na stronie internetowej airport.lublin.pl, a bilety można rezerwować w serwisie lot.com. Połączenie ma być dostępne do 26 marca 2022 r.

Obecnie, oprócz Gdańska, z Portu Lotniczego Lublin możemy polecieć do Dublina, Oslo, Doncaster, Londynu-Luton, Eindhoven i Warszawy. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here